گروه امنیتی روئینوس
آغاز چند برنامه و دورۀ آموزشی - دست نوشته هاي دكتر سادات‌شريفي
گروه امنیتی روئینوس

آغاز چند برنامه و دورۀ آموزشی

1,771 بازديد | نوشته شده توسط فرشید | 20 آوریل 2014

به‌نام خدا

آغاز چند برنامه و دورۀ آموزشی

با سلام؛

28836_hot5bT7K

به یاریِ یزدان، ثبت نام برای دوره‌ها و برنامه‌های آموزشی زیر اغاز شده است. لطفاً در صورت تمایل آمدنتان را خبر دهید و به دیگر دوستان نیز اطلاع‌رسانی فرمایید:

۱. پیش‌دورۀ «دانش‌ها ادبی معاصر»: پنج جلسه (شامل برخی مبانی نقد و آشنایی با کلیات دانش‌های ادبی معاصر)، پنج جلسه، از چهارشنبه سوم اردی‌بهشت تا هقتم خرداد، چهارشنبه‌ها، ۱۲تا۱۴:۳۰، در مکانی که بعداً اعلام می‌شود. شهریه ۱۲۵هزارتومان، با اهدادی گواهیِ معتبر از انجمم دوستداران زبان و ادب فارسی (مؤسسۀ اساطیر پارس). پس از این دوره در تابستان و پاییز، دوره‌های تکمیلی و پیشرفتۀ این مباحث در بیست جلسه برگزار می‌شود.

۲. از سرگیری «تمرین‌های ویرایش» (برای کسانی که می‌خواهند به شغل ویراستاری مشغول شوند) با حضور استاد محمدی و خانم شریف‌پور؛ از اوّل اردی‌بهشت۹۳ دوشنبه‌ها ۱۷ تا ۱۸:۳۰ نگارخانۀ وصال؛ جلسه‌ای پنج‌هزار تومان (که باید اول هر ماه، چهار جلسۀ آن ماه را یک‌جا ثبت‌نام فرمایید و یک جلسه هم اجازۀ غیبت دارید)؛

۳. ادامۀ جلسات «نوشتارهای معیار» (برای کسانی که علاوه بر علاقه به ویراستاری، دستی در نوشتن دارند) با بنده؛ از دوم اردی‌بهشت۹۳ سه‌شنبه‌ها ۱۷:۳۰تا۱۹ نگارخانۀ وصال؛ جلسه‌ای پنج‌هزار تومان (که باید اول هر ماه، چهار جلسۀ آن ماه را یک‌جا ثبت‌نام فرمایید و یک جلسه هم اجازۀ غیبت دارید)؛

۴. آغاز ثبت‌نام هشتمین کارگاه ویرایش و درست‌نویسی (زمان احتمالیِ برگزاری: ۲۷ اردی‌بهشت تا ۴ خرداد، در صورت رسیدن به‌حد نصاب)؛ شرایط و مرحل ثبت نام درست همانند دورۀ هفتم (مشاهده‌اش در اینجا).

مهم مهم مهم: زمان‌بندیِ خبر دادنتان برای حضور: بندهای ۱ و ۲ تا ساعت ۲۳ امروز (۳۱ فروردین) از طریق ارسال پیامک به سامانه پیامکی ما یا شماره ۰۹۱۷۳۰۰۲۶۲۱؛ بند ۳ ارسال پیامک به همین شماره‌ها تا ساعت ۲۳ فردا (۱ اردی‌بهشت) و دورۀ ویرایش تا دهم اردی‌بهشت.

با مهر و سپاس؛ سادات‌شریفی

 

 

(0)


فرستاده شده در پژوهش،خبرهای روز | بدون نظر

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.


گروه امنیتی روئینوس

گروه امنیتی روئینوس
گروه امنیتی روئینوس