گروه امنیتی روئینوس
آگهی نهایی هفتمین کارگاه «ویرایش و درست‌نویسی» - دست نوشته هاي دكتر سادات‌شريفي
گروه امنیتی روئینوس

آگهی نهایی هفتمین کارگاه «ویرایش و درست‌نویسی»

3,238 بازديد | نوشته شده توسط فرشید | 20 دسامبر 2013

به‌نام خدا

آگهی نهایی هفتمین کارگاه  «ویرایش و درست‌نویسی»

photo

با سلام به همۀ عزیزانی مشتاقانه برگزاریِ کارگاه «ویرایش و درست‌نویسی» را انتظار می‌کشیده‌اند. در پیِ نشست رایگان توجیهی و پی‌گیری‌های پس از آن، بنا شد، دورۀ هفتم به‌صورت «نیمه‌فشرده» برگزار گردد. بنابراین توجّه همۀ داوطلبان این دوره را به‌نکات زیر جلب می‌کنم:

۱. بخش نخست از کارگاه هفتم (شامل مبانی و ویرایش زبانی و تمرین) را بنده از تاریخ  ۸بهمن، روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه (از ساعت ۱۶تا۱۹:۳۰) تدریس خواهم کرد؛

۲. بخش دوم از کارگاه هفتم (شامل ویرایش صوری و ویرایش دیجیتال و تمرین) را یکی از ویراستاران حرفه‌ایِ تهران (استاد صالحی و استاد باقری) از تاریخ ۳۰بهمن تا ۳اسفند، (از ساعت ۱۶تا۲۰) تدریس خواهند نمود؛

۳. ضروری است لطف فرمایید شهریۀ دوره (مبلغ ۱،۸۰۰،۰۰۰) ریال را تا هفدهم دی‌ماه۹۲، به شماره‌کارت ۶۰۳۷۹۹۱۴۸۸۴۳۹۸۶۴ به‌نام سیّدفرشید سادات‌شریفی (حساب سیبای بانک ملّی) حواله فرمایید و ضمن نگاه داشتنِ رسیدِ آن برای تحویل‌دادن در آغازِ دوره، بلافاصله پس از حواله‌کرد، مراتب را به‌ شمارۀ بنده (۰۹۱۷۳۰۰۲۶۲۱) پیامک فرمایید.

۴. پرسش‌ها و ابهام‌های خود را نیز می‌توانید به همین شماره پیامک فرمایید یا به ایمیل fsadatsharifi@gmail.com بفرستید.

در حاشیه: دیگر دوستان، به‌ویژه عزیزانی که قبلاً دوره‌‌ها را گذرانده‌اند، اگر مایلند در کارگاهِ تکمیلیِ مهارت‌های پیشرفتۀ کار با واژه‌پرداز ورد (۲۱تا۲۶دی‌ماه)‌ شرکت فرمایند نیز، مقتضی است مراتب را تا ۸دی از طریق پیامک اطلاع دهند و منتظر اخبار تکمیلی باشند.

با مهر و احترام

دکتر سادات‌شریفی

۲۹آذر۹۲

 

 

(0)


فرستاده شده در خبرهای روز،ويرايش | بدون نظر

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.


گروه امنیتی روئینوس

گروه امنیتی روئینوس
گروه امنیتی روئینوس