گروه امنیتی روئینوس
خوشا شما که جهان می‌رود به‌کام شما… - دست نوشته هاي دكتر سادات‌شريفي
گروه امنیتی روئینوس

خوشا شما که جهان می‌رود به‌کام شما…

1,956 بازديد | نوشته شده توسط فرشید | 24 نوامبر 2013

به‌نام خدا

براى همه دوستان و جناب دكتر جواد ظريف؛

images2
 

سلام، وقت خوش و دست مريزاد…
دوست دارم من هم مثل همه شاد باشم؛ اما چيزى درونم مانع است. شايد ترس از برهم‌زدن‌هاى بعدى است شايد نااميدى از كار فرهنگى و شايد هم هردو.
اولين ترسم كه براى همه روشن است؛ اما دومى به اين برمی‌گردد كه فرهنگ در خوشبينانه‌ترين حالت اولويت سوم دولت جناب روحانى است (پس از سياست خارجى و اقتصاد).

مى‌دانيد كه در شيرازم و مرتب با تهران در ارتباط. بعد از نوشتن هفت كتاب و نود مقاله و تمام كارهايى كه كرده‌ام و شرحش در سايتم هم هست (به نشانى: www.sadatsharifi.ir)، هيچگاه به‌قدر مهرماه تاكنون از امكان كار سالم و نامبتنى بر باج‌دهى، در ساحت فرهنگ، نااميد نبوده‌ام: در هشت‌سال گذشته، «ايدئولوژى»، پيش‌شرطِ مجال‌يافتن براى كار فرهنگى بود و امروز (به ويژه در استان‌ها) شده «رفيق» و «رفيق بازى»… و همه بهتر از من مى‌دانيد كه اين هردو سازوكارهاي ناشايسته‌سالارى بوده و هستند، در لباس‌هاى مختلف…
جناب ظريف!

نتایج آينده در بحث هسته‌اى هرچه باشد، من قلباً سپاسگزار و دست‌بوسِ جدّ و جهد شما و همكاران‌تان هستم و خواهم بود؛ فقط لطفاً راهى به امثال من نشان دهيد كه در داخل هم بتوانيم لابى‌ها و مافياهاى فرهنگى را دور بزنيم همانطور كه شما در خارج چنين كرديد و چه هوشمندانه.
 

با احترام؛ دكتر سادات شريفى؛ مدرس دانشگاه شيراز؛ صبح روز صلح (٣آذر٩٢)؛ شيراز

(0)


فرستاده شده در خبرهای روز،و از چيزهای ديگر | بدون نظر

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.


گروه امنیتی روئینوس

گروه امنیتی روئینوس
گروه امنیتی روئینوس