ده روزِ مردادی و چهار برنامه: چهار کارگاه آموزشی فشرده  با حضور جناب سیدحمید حیدری‌ثانی (از مشهد مقدس)

با سلام و ادب؛

ان‌شاءااله، این بار، نشست‌ها و کارگاه‌ها را استاد و دوست عزیزمان سیّدحمید حیدری‌ثانی (مدرس ویرایش نرم‌افزارهای واژه‌پردازی، ویرایش و کتاب‌پردازی و نمایندۀ ویراستاران در مشهد و شرق کشور) برگزار می‌کنند و بی‌تردید نخستین حضور آموزشی‌شان در شیراز، به‌غایت مغتنم خواهد بود.

photo

شرح برنامه‌ها:

  • سومین کارگاه word (برای مبتدیان): چهار روزه (شصت‌هزارتومان برای دوازده ساعت، با اهدای مدرک معتبر از مؤسسه «ویراستاران حرفه‌ای پارس»)؛ دوازدهم تا پانزدهم مرداد‌ماه: صبح‌ها ساعت نه تا دوازده‌وسی (دریافت اطلاعات تکمیلی از اینجا).
  • چهارمین کارگاه word (برای حرفه‌ای‌ترها): چهار روزه (شصت‌هزارتومان برای دوازده ساعت، با اهدای مدرک معتبر از مؤسسه «ویراستاران حرفه‌ای پارس»)؛ شانزدهم و هجدهم تا بیستم مرداد‌ماه: صبح‌ها ساعت نه تا دوازده‌وسی (دریافت اطلاعات تکمیلی از لینک کارگاه سوم).
  • کارگاه نقشه ذهنی (mind map): دو نیم‌روزه (پنجاه‌هزارتومان برای پنج ساعت، با اهدای مدرک معتبر از مؤسسه «ویراستاران حرفه‌ای پارس»)؛ دهم و هفدهم مردادماه: ساعتش با توافق داطلبان (دریافت اطلاعات تکمیلی درباب این نقشه‌ها و ترسیمشان از اینجا).
  • نهمین کارگاه ویرایش و درست‌‌نویسی: هشت روز عصرها (به‌قیمت سال قبل: صدوهشتادهزارتومان برای سی و پنج ساعت، با اهدای مدرک معتبر از کتابخانه ملی)؛ یازدهم تا بیستم مرداد‌ماه (به‌جز آدینه): ساعت شانزده تا بیست (دریافت اطلاعات تکمیلی درست همانند ادوار قبل: از اینجا).
News Reporter

1 thought on “ده روزِ مردادی و چهار برنامه: چهار کارگاه آموزشی فشرده با حضور جناب سیدحمید حیدری‌ثانی (از مشهد مقدس)

  1. با سلام

    دوره نهم ویراستاری که در کتابخانه ملی برگزار شد بسیار عالی و مفید بود. روش تدریس استاد حیدری و دکتر سادات شریفی بی نهایت خوب بود. نه تنها گذر زمان (4 ساعت در روز) را حس نمی کردیم بلکه همان سر کلاس مفاهیم را به خوبی یاد می گرقتیم. شرکت در دوره های بعدی این کلاس را به مترجمان و نویسندگان توصیه می کنم.

پاسخ دهید

You might also likeclose