گروه امنیتی روئینوس
همه برنامه‌های شهریوری ما - دست نوشته هاي دكتر سادات‌شريفي
گروه امنیتی روئینوس

همه برنامه‌های شهریوری ما

2,437 بازديد | نوشته شده توسط فرشید | 24 آگوست 2014

به‌نام خدا

با سلام؛

علاوه‌بر شب ترومن کاپوتی که فردا دوشنبه سوم شهریور برگزار می‌شود (و خبرش در مطلب پیشین آمده) و پیش از هفته دفاع مقدس که برنامه‌های خاصی برایش داریم، برنامه‌های زیر در پیش است که امیدوارم همراهی‌مان کنید:

arm

۱. سلسله نقدهای ماهانه کتاب در فارس در پنجاهمین ایستگاه به بزرگراه می‌رسد: از شهریورماه۸۹ تا کنون ۴۹ نشست را برگزار کرده ایم و پنجاهمین آن مجموعه داستان بزرگراه است. 

نهایی بزرگراه 1

از این نشست‌ها، ۲۶تا با میانداری بنیاد فارس‌شناسی، ۱۴ نشست در دانشگاه شیراز و نه نشست به همت «انجمن دوستداران زبان و ادبیات فارسی شیراز» برگزار شده است و خوشحالیم که در تمام این نشست ها، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس همراه و حامی بوده و ناشران و فرهنگ دوستان نیز از حمایت‌های گوناگون دریغ نورزیده‌اند و نشست پنجاهم نیز با حمایت شایسته و مستقیم ناشر کتاب (نشر گمان) برگزار می‌شود و خوشحالی دیگر ما این است که با نویسنده‌ای آغاز کردیم که در پنجاهمین گام نیز به آثار تازه ایشان باز می‌گردیم.

این نشست روز پنجشنبه ششم شهریور ۹۳ از ساعت هجده در تالار حافظ شیراز با نقد و سخنرانی آقای حسن محمودی و خانمها دکتر منیژه عبداللهی و آزاده نجفیان درکنار رونمایی از مجموعه بزرگراه و داستان خوانی سرکار خانم گوهری برگزار می‌شود.

0285-16

تهیه کتاب از: کتابفروشی اسفند.

۲. ششمین و هفتمین عصر داستان، به‌ترتیب روزهای۱۴و۲۸شهریور۹۳ از ساعت ۱۸تا۲۰ در کافه‌هنر گلستان برگزار می‌شود و به‌ترتیب در آن‌ها آقایان محمد طلوعی (از تهران) و غلامحسین دهقان داستان خواهند خواند؛

2

۳. پنجاه‌ویکمین نشست از نقدهای ماهانه کتاب در فارس باز هم به‌همت «انجمن دوستداران زبان و ادبیات فارسی شیراز» و حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، روز ۱۳شهریور۹۳ ساعت ۱۸تا۲۰ در تالار حافظ برگزار می‌شود و به نقد دو مجموعه‌داستان از حسن بهرامی اختصاص دارد: اره‌برقی خاموش است (۱۳۸۸، ققنوس) و تفنگ پدر بر بام‌های تهران (۱۳۸۹، سوره مهر). در این نشست آقای امید پارسایی‌فر و خانم سندی مؤمنی سخن خواهند راند.

چشم‌انتظار حضور پرمهر و دلگرمی‌بخشتان هستیم.

با مهر؛ سادات‌شریفی

(0)


فرستاده شده در انجمن دوست‌داران زبان و ادبیات فارسی شیراز،پژوهش،خبرهای روز،کافه‌هنر گلستان،نقد و بررسی کتاب | بدون نظر

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.


گروه امنیتی روئینوس

گروه امنیتی روئینوس
گروه امنیتی روئینوس