گروه امنیتی روئینوس
خبر مفصل و فایل‌های تکمیلی نشست‌های ماه آگوست ۲۰۱۶ در فرهنگسرای سینا - دست نوشته هاي دكتر سادات‌شريفي
گروه امنیتی روئینوس

خبر مفصل و فایل‌های تکمیلی نشست‌های ماه آگوست ۲۰۱۶ در فرهنگسرای سینا

1,010 بازديد | نوشته شده توسط فرشید | 04 آگوست 2016

به نام خدا

با سلام؛

۱. سه‌شنبه، دوم آگوست: هفتادوسومین نشست «همدلان» سینا با یادی کوتاه از عباس کیارستمی؛ برای دریافت فایل صوتی این نشست و نشست‌های پیشین ما می‌توانید هم‌اینک به کانال تلگرامی سینا بپیوندید:

https://telegram.me/seena_ca 

 

۲. سه‌شنبه، نهم آگوست: سومین قسمت نشست «طنز و شوخ‌طبعی در ادبیات و سینما»، با اجرای سعید عطایی و دکتر سادات‌شریفی برقرار خواهد بود که در آن «نگاهی به نظریه‌های روان‌شناختی درباب شوخ‌طبعی» موضوع اصلی بحث خواهد بود؛ لطفاً برای دیدن فایل‌های مکمل و مرتبط با این بحث، علاوه‌بر پیوستن به کانال (به‌نشانیِ پیش‌گفته)، از پیوندهای زیر نیز استفاده کنید:

http://www.sadatsharifi.ir/humor1.html

و

نگاهی بسیار خلاصه به سبک‌سنجی شوخ‌طبعی‌ها و جایگاه تحلیل‌های روان‌شناختی در آن از: اینجا.

بخشی از فصل دوم کتابم: شکل دیگر خندیدن.

۳. سه‌شنبه، شانزهم آگوست، افتخار داریم که میزبان سی‌وچهارمین جلسه «شبکه ارتباطی سینا»، با موضوع «اصول رزومه‌نویسی و فنون کاریابی» و با اجرای دکتر ایرج بهشتی باشیم. همچنین سخنران مهمان خانم ساناز صدوقی از تجارب کاری خود با عنوان «مهاجرت؛ آغاز یک سفر» سخن خواهد گفت؛ از جمله از اینکه چگونه موفق شد در مدتی بسیار کوتاه پس از ورود به مونترال نخستین موقعیت کاری خود را بیابد. او هم‌اینک در یک شرکت فناوری اطلاعات مشغول به کار است.

لطفاً برای دیدن پیشینه‌ای آماری از عملکرد این جلسات به اینجا بنگرید؛

۳. سه‌شنبه، بیست‌وسوم آگوست ویژه‌برنامه «یاد عباس کیارستمی» برگزار خواهد شد که متعاقبا فایل‌های تکمیلی و جزئیات بیشتر برنامه را تقدیم خواهیم کرد.

۴. جمعه، بیست‌وششم آگوست ویژه‌برنامه «شهرِ یاران و سرزمین مهربانان» برگزار خواهد شد. این برنامه اولین نشست از دور جدید سلسله‌نشست‌ها با موضوع فرهنگ‌ها و آداب و غذاهای استان‌های مختلف خواهد بود که در حقیقت ادامه برنامه پیشین و موفق این فرهنگسرا با عنوان «هزار و یکشب» است و آغازگر این دوره جدید، شب استان کرمان با یاد خاندان «صنعتی» و پخش فیلم «بانوی گل سرخ» خواهد بود؛

برای خواندن مطالبی بسیار متنوع و جالب در پیوند با محتوای این شب، لطفاًً این پوشه را دانلود و مطالعه فرمایید: صنعتی.

۵. و سرانجام سه‌شنبه، سی‌ام آگوست که برنامه خاصی با موضوع «سفر» شامل آشنایی با تورها و برنامه‌های کاربردی (اپلیکیشن‌های) سفر، سفرنامه‌خوانی و دیگر آیتم‌های مرتبط با سفر و به‌ویژه کاناداگردی، تدارک دیده شده و تقدیم عزیزان خواهد شد.

۶. به موازات این برنامه‌ها، بخشی از دوره کارگاهی «درست‌نویسی» نیز در جمعه‌های همین ماه (از ۱۲ آگوست ۲۰۱۶) برگزار می‌شود که جزئیات آن به افرادی که ثبت‌نام کرده‌اند اعلام شده و خواهد شد.

۴۰۱-Sena-Virayesh (1)

 هر شش نشست، همچون همیشه در ساعت ۱۸:۳۰ و در نشانی همیشگی (شماره ۶۵۲۸ سن‌ژاک غربی) برگزار می‌شود و ضمن دعوت از همه علاقه‌مندان برای مشارکت در این برنامه‌ها، باتوجه به تغییرات جزئی در ترتیب برنامه‌های این ماه (به‌نسبتِ ماه پیشین)، از عزیزان خواهشمندیم جدول برنامه‌های ماه آگوست را به همین ترتیب مدنظر قرار دهند.

(0)


فرستاده شده در بازنشر،پژوهش،خبرهای روز،نشست‌های مونترال،نقد و بررسی کتاب | بدون نظر

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.


گروه امنیتی روئینوس

گروه امنیتی روئینوس
گروه امنیتی روئینوس