گروه امنیتی روئینوس
آگهی اوّلیۀ صدوبیست‌وهفتمین دورۀ ویرایش و درست‌نویسی گروه «ویراستاران» در شیراز: ده روز مهلت برای ثبت‌نام اولیه (تا ۲۷بهمن۹۴: با پیامک‌زدن، بدون نیاز به پرداخت وجه) - دست نوشته هاي دكتر سادات‌شريفي
گروه امنیتی روئینوس

آگهی اوّلیۀ صدوبیست‌وهفتمین دورۀ ویرایش و درست‌نویسی گروه «ویراستاران» در شیراز: ده روز مهلت برای ثبت‌نام اولیه (تا ۲۷بهمن۹۴: با پیامک‌زدن، بدون نیاز به پرداخت وجه)

1,092 بازديد | نوشته شده توسط فرشید | 07 فوریه 2016

آگهی اوّلیۀ صدوبیست‌وهفتمین دورۀ ویرایش و درست‌نویسی گروه «ویراستاران»

(دوازدهمین کارگاه این گروه در شیراز)

لوگو ویراستاران

 

با سلام به همۀ عزیزانی مشتاقانه برگزاریِ کارگاه «ویرایش و درست‌نویسی» را انتظار می‌کشیده‌اند. دورۀ حاضر به‌صورت «نیمه‌فشرده» با همکاری «مؤسسۀ فرهنگی‌هنری اساطیر پارس» (دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) برگزار می‌شود: ۲۰ ساعت پیش‌از نوروز و ۲۰ ساعت پس‌از آن . بنابراین توجّه همۀ داوطلبان این دوره را به‌نکات زیر جلب می‌کنم:

 

شرحِ دوره

۱.  زمان دوره‌ها پیش‌تر ۲۸ و ۳۰ ساعت بود؛ امّا تجربۀ این چهار دوره نشان داد که ساعات را اندکی بیفزاییم و به حدود ۳۶ ساعت برسانیم (معادل ۴۰ ساعتِ آموزشی).

۲. روزهای برگزاری دوره را در نشست توجیهی و با توافق اکثریث حضار معین می‌شود.

۳. ساعت برگزاری کلاس را تاحدامکان، با رعایت حال کارمندان و دانشجویان تنظیم کرده و می‌کنیم.

۴محل برگزاری دوره در نشست توجیهی اعلام می‌شود.

۵. لطفاً سرفصل‌های دوره و نظرسنجی از مخاطبان دوره‌های پیشین را از اینجا و اینجا در سایت اصلی ما بخوانید.

کوتاه‌سخن اینکه مخاطبان دوره‌های ما دو گروهِ عمده‌اند: آنان‌که دوست یا نیاز دارند خودشان متنی پاکیزه و درست و به زبان معیار بنویسند و نیز، کسانی که می‌خواهند ویراستاری، شغل و منبعِ درآمدشان باشد. خوشحالیم که تاکنون حدود چهل تن از چهارصد شرکت‌کنندۀ دوره‌های قبل، جزء دستۀ دوم قرار گرفته‌اند و به‌واسطۀ دقّت و پیگیری و کیفیت کارشان و نیز به‌لطفِ ارتباطات کاریِ استادان تهرانی و مشهدی دوره (آقایان صالحی و باقری و حیدری‌ثانی) کسبِ درآمد از ویرایش و فعالیت‌های مرتبط را تجربه کرده‌اند و عده‌ای نیز در شیراز با ما همکارند (که شرحِ آن نیز در همین وب‌گاه آمده است).

۶. برای رفاه حال عزیزان، هزینۀ این دوره را افزایش نداده‌ایم و همان ۲۰۰هزار تومان است که در صورت ثبت‌نام گروهی مانند کارگاه قبل  می‌تواند تا ۱۶۱ هزار تومان نیز کاهش یابد. شهریه را می‌توانید در دو قسط آن را واریز کنید (شمارۀ حسابِ مربوط به واریز وجه، پس از تماس ما مبنی بر به حدّ نصاب رسیدن دوره تقدیم می‌شود و قسط اوّل باید حدّاقل ۸۰هزار تومان باشد. ضمناً فیش‌ها را نزد خود نگاه دارید، چون باید آن‌ها را تحول دهید). لطفاً در واریز وجه، دقت کنید، چون پس از واریز، استرداد وجه بسیار دشوار است.

۷. صدور گواهی شرکت برای تمام شرکت‌کنندگان مقدور است؛ اما صدور مدرکزمان‌برتر است و منوط به انجام تکالیفِ عملی و گذراندن موفقیت‌آمیزِ آزمون است. آزمون پایان دوره، یک تا دو ماه پس از دوره برگزار می‌گردد (خرسندیم که تاکنون ۱۵۰تن از دانش‌پذیران، مدرک خود را نیز دریافت کرده‌اند).

۸. شیوۀ ثبت‌نام اولیه: شرکت قطعی خود در دوره را با ذکر نام و کدملّی و تحصیلات تا تاریخ سه‌شنبه ۲۷بهمن۹۴ به شمارۀ بنده ۰۹۱۷۳۰۰۲۶۲۱ پیامک کنید (حتی اگر قبلا چنین کرده‌اید). پس از تکمیل ظرفیت، با شما تماس می‌گیریم؛ به حدّ نصاب رسیدن دوره را اطلاع می‌دهیم و جلسۀ توجیهی را برگزار می‌کنیم.

۹. یادآوری‌هایِ مهم

ـ در صورتِ تکمیلِ ظرفیت، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت‌نام کرده‌اند (تا لحظۀ ارسال این متن، ۱۰نفر اعلام آمادگی کرده‌اند و ۲۰تن دیگر می‌توانند نام‌نویسی کنند)؛

ـ ازنظر سن و مدرکِ تحصیلی، محدودیت خاصی برای شرکت‌کنندگان دوره وجود ندارد؛
ـ در صورتِ وجودِ هرگونه سؤال می‌توانید با شمارۀ پیش‌گفته تماس بگیرید یا با ایمیلfsadatsharifi2@gmail.com مکاتبه فرمایید.

 

با سپاس

سیّدفرشید سادات‌شریفی

نماینده و مجریِ دوره‌های ویراستاران در استان فارس و جنوب کشور

۱۸بهمن۹۴

(0)


فرستاده شده در انجمن دوست‌داران زبان و ادبیات فارسی شیراز،دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی،ويرايش | بدون نظر

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.


گروه امنیتی روئینوس

گروه امنیتی روئینوس
گروه امنیتی روئینوس